12sty

Grudzień 2015

GRUDZIEŃ NR 4/2015

18 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu świąteczne spotkanie.

Każda z grup: Wyliczanka, Skakanka oraz Układanka przygotowała występy artystyczne połączone z tańcami, śpiewami i wierszykami.

Rozdane zostały nagrody oraz dyplomy za wzięcie udziału w konkursie na najładniejszą choinkę.

Podczas spotkania rodzice wraz z dziećmi i ciociami mogli wykonać świąteczne ozdoby. Na wszystkich przybyłych czekał słodki poczęstunek oraz świąteczna atmosfera.

Mikołajki

Początek grudnia to dla Ciuciubabkowych Przedszkolaków czas, kiedy powinny być szczególnie grzeczne. Wtedy bowiem do wszystkich dobrze zachowujących się milusińskich przyszedł Święty Mikołaj i podarował im kolorowanki oraz kalendarze adwentowe. Dzieci znalazły prezenty w swoich butach i obiecały być grzeczne, aż do następnej wizyty  Mikołaja.

Wizyta Gwiazdora

Nasze Przedszkole w drugiej połowie grudnia odwiedził też prawdziwy Gwiazdor wraz z jego elfią pomocniczką. Gwiazdor zasiadł wygodnie w fotelu, a towarzyszący mu elf zadawał dzieciom różne pytania. Wszyscy razem śpiewaliśmy kolędy, a każde dziecko otrzymało od Gwiazdora prezent. Nieodłączną częścią wizyty była też sesja fotograficzna.

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Dzieci również w przedszkolu przywitały Nowy Rok!

Była „szampańska zabawa”, konkursy, balony, tańce – hulańce, duuuużo konfetti oraz pyszny szampan. Pełni energii wkraczamy w nowy rok, gdzie czeka nas dużo zabawy oraz pracy J

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować dzieciom oraz rodzicom, za wzięcie udziału w naszym choinkowym konkursie. Prace były przepiękne i zapraszamy w przyszłości do innych konkursów organizowanych w   przedszkolu.

W ramach comiesięcznych warsztatów kulinarnych, po raz ostatni w roku 2015 Pani Marysia wykonała z pomocą dzieci budyń kakaowy wraz z bananem. Nie każdemu przypasowały nowe smaki, ale najważniejsza była wspólna zabawa podczas przygotowywania.