Przygodę z najmłodszymi dziećmi rozpoczęliśmy już w 2008 roku, kiedy działaliśmy jeszcze jako Klub Malucha Ciuciubabka. Adaptacja do przedszkola najmłodszych dzieci jest dla nas bardzo ważna. Znakomicie wiemy, że ma duże znaczenie, ponieważ to niełatwy okres w życiu Malucha, który może zaważyć na przyszłości. Każde dziecko ma indywidualną drogę rozwojową i każde musi przejść przez okres adaptacji w nowym środowisku – jednak to od nas, dorosłych w dużej mierze zależy, jak długo on będzie trwał. Wszyscy chcemy, aby wychowywane przez nas dzieci były radosne i wesołe, mądre i dobre, kochane i kochające. Pierwszy krok dziecka w samodzielność często bywa trudny ale we współpracy z Rodzicami robimy wszystko aby ułatwić dziecku przedszkolny start i dobrze przygotować do czekających je zadań.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci, które mają ukończone 2,5 roku, a najmłodsza grupa skupia się przede wszystkim na adaptacji do pierwszej współpracy w grupie.

Dzieci interesująco spędzają czas podczas kreatywnych zabaw plastycznych oraz rytmicznych.

Czas pobytu dziecka w przedszkolu ustalany jest indywidualnie w zależności od przebiegu adaptacji do nowych warunków.